1) Šios taisyklės yra laikomos sutartimi tarp Manctor.lt tinklapio administracijos (toliau – Manctor.lt) ir tinklapio naudotojo (toliau – Naudotojas). Kiekvienas Manctor.lt tinklapio naudotojas privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis. Asmuo, kiekvieną kartą naudodamas tinklapį, pirkdamas šviestuvus, atsisiųsdamas kitus darbus ar skelbdamas kitą informaciją Manctor.lt tinklapyje laikomas susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir su jomis sutinka.

2) Manctor.lt tinklalapis yra duomenų bazė, kuria gali naudotis bet kuris vartotojas asmeniniais tikslais, sutinkamai su šiomis sąlygomis ir taisyklėmis (toliau – sąlygos).

3) Visos autorinės teisės į Manctor.lt duomenų bazę ir svetainės dizainą priklauso Manctor.lt teisėtam valdytojui. Duomenų bazės naudotojai gali ja naudotis nustatytomis sąlygomis ir tvarka, nepažeisdami duomenų bazės gamintojo ir teisėto valdytojo teisių, autorių teisių ir gretutinių teisių subjektų teisių į kūrinius ir gretutinių teisių objektus, kurie sudaro duomenų bazės turinį.

4) Draudžiama bet kuriuo nenurodytu tinklalapyje ar šiose sąlygose būdu ir bet kokiais tikslais platinti ar perkelti į kitas laikmenas Manctor.lt tinklalapyje esančią tekstinę ir grafinę medžiagą be Manctor.lt rašytinio sutikimo.

5) Naudotojas renkasi Manctor.lt tinklalapyje siūlomas paslaugas ir produktus išimtinai savo nuožiūra, Manctor.lt jokiais atvejais neatsako už naudotojo pasirinktos paslaugos ar produkto tinkamumą ar pritaikomumą konkrečiam tikslui.

6) Naudotojas Manctor.lt jam suteiktą medžiagą ir informaciją gali naudoti tik asmeniniais tikslais. Draudžiama šią medžiagą ir informaciją dauginti, atlygintinai ar neatlygintinai platinti bet kuriuo būdu.

7) Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis Stripe.com mokėjimų platforma

8) Pristatymas – Naudotojas atlikes pavedima, preke gaus į nurodyta paštomatą.

9) Grąžinimas – Pirkėjas per keturiolika kalendorinių dienų turi teisę grąžinti kokybiškas prekes, nenurodydamas grąžinimo priežasties. Raštiškas Pirkėjo pranešimas apie kokybiškų prekių grąžinimą turi būti pateiktas elektroninio pašto adresu: info@manctor.lt